Materace

W naszej ofercie znajdą Państwo materace renomowanych producentów Sembella oraz Hilding. Oferujemy materace włoskie, które zapewnią Państwu komfortowy sen. Posiadamy także materace rehabilitacyjne.


Materace Sembella i Hilding


Materace Sembella wykonane są aż z trzech rodzajów wysokoplastycznej pianki. Posiadają boczny i powierzchniowy system wentylacyjny. Materace Hilding zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i odpływ wilgoci. Materace dopasowują się do każdej pozycji ciała zapewniając wygodę. Oferujemy materace piankowe, hybrydowe, lateksowe oraz sprężynowe.


Materace rehabilitacyjne – jak działają?


Materace dopasowują się do naturalnych krzywizn ciała, utrzymując kręgosłup w linii prostej. Ciężar ciała na materacu rozkłada się równomiernie, co zapewni doskonały wypoczynek po aktywnym dniu. Dzięki temu możemy zminimalizować, a nawet całkowicie wyeliminować bóle kręgosłupa. Tego rodzaju materace poprawiają także ukrwienie organizmu i przyspieszają jego regenerację. Materace posiadają właściwości antyalergiczne. Dostępne w naszej ofercie produkty są również bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Posiadamy materace w różnych rozmiarach, które zapewnią idealne dopasowanie produktu do ramy łóżka.


Sypialnia jest miejscem odpoczynku, a odpowiednio dobrany materac jest kluczem do komfortowego i spokojnego snu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materaców.