Sofy

Oferujemy nowoczesne sofy wykonane z najlepszej jakości tkanin, doskonałe do salonów, pokojów gościnnych i gabinetów. Posiadamy najmodniejsze rodzaje mebli tapicerowanych, które doskonale wpisują się w trendy aranżacyjne. Dzięki meblom dostępnym w ofercie salonu meblowego 33 Meble w Szczecinie, będą mogli Państwo zaaranżować komfortową i przytulną strefę relaksu w dowolnym pomieszczeniu. Oferujemy sofy renomowanych producentów, w tym firm VOX, Meble Best, Meblomak i wielu innych.


Eleganckie i wygodne meble do salonu


Salon jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu. Meble w tym pomieszczeniu muszą odpowiadać pod względem funkcjonalności i estetyki. Wybrany model sofy powinien podkreślać styl wnętrza i pasować do pozostałych mebli znajdujących się w pomieszczeniu. Sofy dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania, nowoczesnym wzornictwem i eleganckim designem. Oprócz pojedynczych modeli, posiadamy także gotowe zestawy – sofa z fotelami, które zapewnią Państwu relaks na najwyższym poziomie. Zapewniamy transport mebli na terenie Polski i Europy.


Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty lub zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w salonie 33 Meble w Szczecinie. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać sofę, która sprosta wszystkim Państwa potrzebom.