Kanapy

Centralnym miejscem wypoczynku dla całej rodziny jest salon. Jest to pomieszczenie, które sprzyja relaksacji z książką, czy przed telewizorem w towarzystwie bliskich. Do salonu zapraszamy także odwiedzających nas gości, dlatego powinniśmy zadbać przede wszystkim o komfort w pomieszczeniu, a także ciekawą aranżację budzącą przyjazne i pozytywne emocje. Trudno zatem wyobrazić sobie salon bez wygodnej kanapy, czy sofy, która umożliwi stworzenie idealnego miejsca wypoczynkowego dla nas i naszych gości. Nasz sklep meblowy z siedzibą w Szczecinie oferuje szeroki wybór komfortowych i stylowych kanap.

Jak wybrać kanapę?

Przed wyborem kanapy, należy zastanowić się nad jej funkcją – czy ma być typowo wypoczynkowa, czy rozkładana z funkcją spania. Bezpośredni wpływ na rozmiar mebla ma wielkość pomieszczenia, w którym chcemy go postawić. Do wyboru mamy kanapy dwuosobowe, trzyosobowe, a także kanapy narożne. Kanapy pikowane umożliwiają stworzenie eleganckiej i przytulnej przestrzeni w niewielkich rozmiarów wnętrzach. Do większych pomieszczeń doskonale sprawdzą się nowoczesne narożniki i komfortowe kanapy trzyosobowe. Meble powinny pasować do stylistyki i kolorystyki, w jakiej aranżujemy wnętrze.

Oferujemy kanapy rozkładane lub nie, różniące się wielkością, kolorystyką i wzornictwem, a także rodzajem zastosowanych materiałów. W naszej ofercie znajdują się kanapy producentów VOX, Meblomak oraz GKI Design i wielu innych. Posiadamy modele sof i foteli wykonanych z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają niezmienny wygląd mebli przez wiele lat. Oferowane przez na nas produkty umożliwiają stworzenie przytulnego i komfortowego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego lub odwiedza salonu w Szczecinie.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło