Usługi

Transport

W trosce o bezpieczny przewóz zakupionych w naszym salonie mebli, dostarczamy je własnym transportem. Koszt dostawy mebli (pod dom):

  • na terenie Szczecina oraz Goleniowa, Stargardu, Gryfina, Polic i do miejscowości w promieniu 25 km od granic Szczecina, wynosi tylko 30,00 złotych netto (36,90 zł brutto),
  • do pozostałych miejscowości województwa zachodniopomorskiego wynosi 40,00 zł netto (49,20 zł brutto).

Nasze meble możemy dowieźć, na życzenie klienta, w dowolne miejsce Polski. Dostarczaliśmy już meble do różnych odległych od Szczecina miejscowości, m.in. do Warszawy, Bydgoszczy, Mielca, Hrubieszowa w województwie lubelskim.

Transport Mebli

Oferujemy również transport naszych mebli do miejscowości w Europie. Dostarczaliśmy już meble do bardzo wielu miejsc w Europie, np. do Berlina, Hamburga, Dortmudu, Antwerpii, Beverungen w Belgii, czy też do Oslo w Norwegii. W tym przypadku koszt transportu uzależniony jest od odległości i wartości zakupu – im wyższa wartość zakupu tym koszt dostawy niższy.

Biały samochód
Narzędzia na stole

Montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż mebli na terenie Szczecina i okolic. Korzystamy z najlepszych narzędzi, co pozwala nam przeprowadzić usługi monterskie na najwyższym poziomie. Montując meble do kuchni, czy salonu, dużą uwagę przywiązujemy do staranności oraz dokładności podczas pracy. Zapewniamy szybki czas realizacji oraz montaż mebli w dogodnym dla Klienta terminie. Dzięki naszym usługom monterskim, nie będą Państwo musieli tracić czasu na docinanie i składanie mebli. Wystarczy powierzyć pracę profesjonalistom z firmy 33 Meble.

Projektowanie VOX Box

Projektowanie VOX Box umożliwia stworzenie projektu kuchni, sypialni, czy pokoju dziennego od początku, według własnych potrzeb oraz indywidualnych preferencji estetycznych. Na stronie producenta mebli VOX znajdą Państwo również gotowe projekty pomieszczeń, które pomogą w aranżacji przestrzeni. Projekty można dowolnie modyfikować, następnie umówić się z doradcą Klienta i architektem w salonie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy przed zakupem konkretnych mebli, chcieliby zobaczyć jak będą prezentowały się w danym pomieszczeniu. Dzięki spersonalizowanym projektom, mogą Państwo w pełni zrealizować swoją wizję aranżacyjną.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy także do naszego salonu w Szczecinie.

Praca na laptopie

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło